"ЛНР" і "ДНР"вимагають позбавити жителів Донбасу українських пенсій

«ДНР», «ЛНР» надсилають до Пенсійного фонду України так звані офіційні листи із закликом не платити пенсію певним людям, бо вони нібито отримують їх від республік. Про це в інтерв’ю«Главкому» розповів голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

За словами Зарудного, Пенсійний фонд ніяк на них не реагує. Крім цього, виплата разових грошових платежів жителям Донбасу, яку здійснюють «ДНР» і «ЛНР» ніяк не впливає на їхні українські пенсії.

«Те, що там роздають якісь гроші, юридично ніяка не пенсія. Тому що не може бути пенсій, коли немає таких держав, немає таких суб’єктів, які цю пенсію платили, і не дарма «ДНР» і «ЛНР» пишеться в лапках. Що вони там кому роздають? Це ніяк не впливає на українську пенсію », – зазначив він.

Такі листи, на думку глави ПФУ, надсилаються для того, щоб зобразити діяльність так званих пенсійних фондів самопроголошених республік.

«Вони щось намагаються« зобразити », нібито там є пенсійна система, нібито там є якийсь порядок у пенсійних виплатах, нібито люди на обліку і так далі. Але це все далеко від дійсності.Є України, і, коли бачимо людину, якій потрібна пенсія, готові з нею працювати і ці виплати робити », – додав він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*