Мама заступника голови Тернопільської РДА безкоштовно отримала більше гектара землі

Рідна мама першого заступника голови Тернопільської районної державної адміністрації Богдана Лихого на початку року стала щасливою власницею 1,3 гектара елітної землі.

Вже екс-начальник головного управління Держземагенства у Тернопільській області Віктор Мартинюк знайшов для найближчої родички чиновника пані Галини ділянку біля самого лісу у селі Романівка неподалік обласного центру. Сам Богдан Лихий одразу не зміг відповісти про землеволодіння своєї мами. Обіцяв передзвонити. Та його дзвінка так ніхто і не дочекався.

Пані Лиха Галина Степанівна ще 3 грудня минулого року, як всі законослухняні громадяни, вирішила написати заяву на відведення їй ділянки для власного городика. Проживаючи у приміському селі Петриків, вона вирішила господарювати у Романівці, яка більш як на десять кілометрів віддалена від її дому. Площу наділу обрала на скільки дозволяють їй сили – 1,3 гектара. І от щастя! На самий Свят Вечір начальник Держземагенства в області Віктор Мартинюк задовольняє її прохання.

На даний час Галина Лиха виготовляє весь пакет документів. На жаль, з самою новонабувачкою елітної землі біля лісу не вдалося поспілкуватися. Поки читачі «Тернополян» не взнають, чим планує засадити господиня свій немаленький городик.

Перший заступник голови Тернопільської РДА Богдан Лихий на запитання кореспондента «Тернополян», чи випадково йому невідома така улюблениця долі Галина Лиха, лиш відповів: «Ну, типу. А що таке? Ну родичка. Так родичка. Так, що вам ще сказати!».

Ще пан Лихий поцікавився, де ж є та згадана ділянка. Потім додав: «Зараз з’ясую. Тоді і вам скажу!». Так відповіді ніхто і не дочекався.

Тепер варто відійти від лірики. Зрозуміло, що інформацію про такі «здобутки» представника ВО «Свободи», депутата райради, першого заступника голови РДА Богдана Лихого надали самі працівники апарату виконавчої гілки. Про те, що молодий чиновник шукає собі земельку знали ледь не у всій адміністрації. Його часто консультував клерк з держземкадастру Федишин Михайло Олегович. Він і знайшов на кадастровій карті вільну землю з потенційною комерційною привабливістю для Лихого. Заява вже написала мати Галина Степанівна. У свою чергу, згаданий Віктор Мартинюк підписав черговий папірець про виділення землі для своїх друзів «свободівців».

На сьогодні Михайло Федишин звільнений із органів ДЗК. Неофіційна версія – за земельні махінації та оборудки.

На карті досить добре видно, що земельна ділянка пані Галини Лихої розташована у досить вигідному місці – недалеко від Тернополя, одразу біля лісу, має форму подовженого прямокутника, що у майбутньому може дати змогу подальшого розділення на менші частини для роздрібного продажу.

Джерело: Тернополяни

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*