Матері російських найманців, які загинули на Донбасі, продовжують славити "русский мир" (ФОТО)

Матері загиблих на Донбасі російських найманців, що воювали проти України, Олена Попова і Наталія Воробйова на своїх сторінках в соцмережах продовжують прославляти “Русский мир”.

Олена Попова з міста Онежа Архангельської області – мати Данила Попова (народився в Онежі), загинув у віці 21 рік 8 вересня 2014. Як написала мати – його зрадили свої ж “товариші по службі”.
“Обставини загибелі не зовсім зрозумілі, їх групу заманили в засідку, попросту його зрадили і здали. Товариші по службі не хочуть з нами спілкуватися, швидше за все вони в тій чи іншій мірі винні у трагедії, за Данилу була оголошена СБУ чимала сума, а де гроші, там дружба закінчується “, – написала вона.
Її син-найманець, який раніше служив у російській армії, брав участь у першому штурмі донецького аеропорту 26 травня, після аеропорту воював під позивним “Сваряг” в диверсійно-штурмової розвідгрупі “ДНР” кулеметником.
Багато було рейдів по тилах ворога, коректували вогонь артилерії, самі знищували техніку противника, учувствовать у знищенні двох ДРГ укрів, працював у загоні” Привид “зі знищення групи снайперів. Останні кілька недей працював у Генеральній прокуратурі Донецька, розкривав законспіровану мережу найманців СБУ, знищували цю групу вже без нього “, – розповіла мати бойовика.

227439

648813
Вона продовжує вірити, що її син загинув за “Новоросію” – вигадану президентом РФ Володимиром Путіним.

231021

Наталія Воробйова з міста Котлас Архангельської області – мати найманця Сергія Воробйова (народився в Котласі, більшу частину життя прожив у Коряжмі, воював у Чечні), дата народження невідома, загинув 15 лютого 2015 від поранення під Дебальцевим. У нього залишилася дружина і син. Найманця спочатку поховали на українській землі, але 3 березня на Донбас приїхали його рідні та ексгумували тіло, щоб привезти його на батьківщину. Похорон в Коряжмі відбулися 14 березня.
Його мати теж вірить, що син, що відправився воювати в чужу країну і вбивати “братів-українців” є героєм.

347019

Як повідомляв “Обозреватель”, в Свердловську область повернувся російський найманець Ігор Веслярів, що воював на боці бойовиків “ДНР”. Своїй бабусі, друзям і колегам він радісно розповідає про те, як вбивав українців, переконує їх у тому, що Україна не існує, і каже, що йому плювати на російські закони “ми що, європейці, чи що, якісь”.

Джерело: Обозреватель

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*