Майбутнє сільських бібліотек

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Сергій Довгошей спільно із завідувачем сектору культури та релігії РДА Анжелою Дзицюк, директором центральної бібліотечної системи Галиною Мартинюк в рамках робочої поїздки відвідав пункти видачі літератури на базі бібліотек, де призупинена діяльність в селах Варивідки, Великі Калетинці, Кур’янки, Шимківці, Карпилівка та Мала Боровиця. Також заступником голови РДА було відвідано сільські будинки культури згаданих населених пунктів.

Метою поїздки було ознайомлення із роботою вищезгаданих закладів для прийняття в майбутньому рішень щодо їх подальшого функціонування.

Проблеми із існуванням бібліотек у сільській місцевості були завжди, в першу чергу вони пов’язані із зменшенням кількості сільського населення, особливо у віддалених від райцентру селах, зменшенням фінансування бібліотек зважаючи на складну ситуацію в країні, – зазначив Сергій Леонідович. Однак бачачи той ентузіазм та самовіддачу з яким працівники відносяться до своєї роботи постає питання пошуку шляхів для забезпечення діяльності цих пунктів видачі літератури, адже наявність в селі клубу та бібліотеки – це дуже великий плюс для громади, скільки б жителів вона не нараховувала, – сказав він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*