“Майдан в России вспыхнет уже в 2016 году, а к 2017 будет переворот”, – Гіркін напророчив Путін крах

Колишній так званий головнокомандувач «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) упевнений, що переворот в Росії неминучий. А сам Володимир Путін, як раніше Хусейн і Каддафі, буде повалений, повідомляють  Патріоти України.

Анексувавши Крим, В.В.Путин «перейшов Рубікон». І мостів ззаду немає – дія була необоротною. Захід же чітко дав зрозуміти, що будь-яка спроба подальшої агресії закінчиться для Росії плачевно. А внутрішня опозиція вже приготувала «Майдан», який спалахне в РФ в 2016-17 роках. Про це в коментарі сепаратистським ресурсам заявив терорист Ігор Гіркін.

На думку Гіркіна,  навіть успіх в Криму не дав для стратегічного розвитку РФ зовсім нічого. Умовно кажучи, колосальна хвиля громадського ентузіазму, на якому можна було безболісно провести навіть вельми непопулярні в деяких колах перетворення, була благополучно “спущена у унітаз” і розміняна на даремні святкування.

“Золото” народної довіри розміняли на “мішуру і скельця”. «Якщо «мінський курс» (не так навіть на запихання  «Л/ДНР» назад в Україну, скільки на примирення з Заходом за всяку ціну) буде продовжено, то смута в Росії стане абсолютно неминучою. Залишиться тільки питання про терміни її настання. Думаю, «Майдан» вони постараються влаштувати в 2016-му чи 17-му. Вони, на відміну від наших напівутворених нуворишів, прекрасно знають історію і люблять символічні аналогії. Це в тому числі пов’язане з нехитрою істиною: вирощена на халявно-високих нафто-газових цінах і «олімпіадах» та інших «відкатно-розпилювальних» показушно-безглуздих заходах, «еліта» в умовах кризи стає повністю недієздатною.

Вже стала, власне. Не реагувати на події, нічого не робити, а всіх, хто намагається чесно вказати на неприємні перспективи, зараховувати у «вороги», або просто ігнорувати – це шлях в нікуди. Зовсім недавно по цьому ж самому маршруту браво промарширував Янукович. «Час і можливість змінити ситуацію у Путіна ще є, хоча його, на мій погляд, залишилося не так, щоб багато. Поки залишився кредит довіри, зароблений в попередні «гладкі роки» і приправлений возз’єднанням Криму.

На осінь багато економістів пророкують серйозні економічні негаразди. Не будучи ні економістом, ні екстрасенсом, мені складно оцінювати – наскільки дані прогнози відповідають дійсності. Ну, так чекати залишилося недовго – скоро самі побачимо», – заявив Гіркін.
Джерело: http://patrioty.org.ua/maydan-v-rossii-vspyihnet-uzhe-v-2016-godu-a-k-2017-budet-perevorot-girkin-naprorochiv-putin-krah/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*