Михайло Загородний домовився про створення філії Центру професійної освіти

15 липня у Хмельницькому обласному центрі зайнятості відбулася робоча зустріч Голови Державної служби зайнятості Ярослава Кашуби з головою Хмельницької обласної державної адміністрації Михайлом Загородним, представниками Союзу промисловців та підприємців Хмельницької області, роботодавцями, головою Федерації профспілок області, громадськими організаціями, керівним складом обласного та директорами базових центрів зайнятості.
На зустрічі Ярослав Кашуба говорив про впровадження нових підходів в діяльності Державної служби зайнятості та її реформування в Національну агенцію зайнятості виходячи із європейського досвіду та із застосуванням найкращих світових моделей служб зайнятості, про необхідність змін у підходах в роботі із зареєстрованими безробітними. Модернізація служби зайнятості є тим необхідним чинником, який готовий реагувати на сучасні виклики ринку праці. На часі запровадження ряду проектів та інновацій, покликаних зробити службу зайнятості ближчою до шукачів роботи і роботодавців. Ярослав Кашуба зазначив, що уперше в Україні державні установи та громадські організації об’єднали зусилля для вирішення одного з найгостріших соціальних питань – працевлаштування інвалідів та учасників АТО і підписали відповідний Меморандум про співпрацю.
З метою зменшення існуючого дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили на ринку праці Ярослав Кашуба і Михайло Загородний домовилися про створення філії Центру професійної освіти ДСЗ з використанням наявних в регіоні закладів ПТНЗ.
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний зазначив, що сьогодні в області гостро стоїть питання посилення ролі соціальних партнерів та служби зайнятості щодо реалізації активної політики зайнятості населення, удосконалення законодавчої бази, розширення напрямків співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами, сприяння зайнятості вимушеним переселенцям та демобілізованим громадянам, в тому числі учасників АТО.
Під час робочої зустрічі відбулась жвава та конструктивна дискусія щодо вирішення питань укомплектування вакансій кваліфікованими працівниками та надання послуг соціально незахищеним верствам населення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*