Михайло Загородний побував на полях та підприємствах корпорації «Сварог Вест Груп» (ФОТО)

22 липня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний побував на полях та підприємствах корпорації «Сварог Вест Груп». Очільник облдержадміністрації разом із заступником голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Миколою Дячуком та директором департаменту з виробництва продукції рослинництва Володимиром Стецюком відвідали насіннєвий завод компанії у с. Лотівка Шепетівського району, оглянули науково-дослідні ділянки випробування різних сортів сої, а також ознайомилася з авторською технологією та технікою стрічкового посіву цієї культури.

Перебуваючи на полях компанії, де зараз проходить збір врожаю пшениці, Михайло Васильович поспілкувався із механізаторами, комбайнерами «Сварогу». Вони розповіли йому про свої будні в полі.
Голова адміністрації відзначив правильні, ефективні технології вирощування сільськогосподарських культур, які треба ставити за приклад та популяризувати.
Варто зауважити, що гості також ознайомилися з технічними новинками корпорації: пневматичною сівалкою точного висіву «Prime Twin 3000», яка є спільною розробкою фахівців Сварогу і закордонних партнерів, та прес-підбирачами «New Holland BВ 1290». Михайло Васильович особисто випробував нову сучасну техніку, яку в народі називають тюкопрес – він продуктивно та потужно пресує в тюки сіно та солому, і є надзвичайно ефективним під час сінозаготівельних робіт.
Відвідуючи тваринницьку ферму, очільник краю поспілкувався з доярками, розпитав їх про надої, поцікавився рівнем заробітної плати.
Голова адміністрації схвально відгукнувся про соціальні проекти, які компанія реалізує на території, де веде свій бізнес, та про креативний підхід до вирішення стандартних проблем.
«Високий рівень технологічного обладнання для ведення сільського господарства забезпечує корпорації ефективний розвиток цього бізнесу, якого вистачає і на соціальні проекти», – наголосив голова адміністрації. Мова йде про те, що компанія не чекає поки люди будуть вимагати соціальних угод, а сама пропонує і запроваджує підтримку територій і людей, які там мешкають.

1 Comment on Михайло Загородний побував на полях та підприємствах корпорації «Сварог Вест Груп» (ФОТО)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*