Михайло Загородний поспілкувався із жителями Деражнянського району

На виїзному прийомі до голови облдержадміністрації Михайла Загородного впродовж трьох годин звернулися 15 жителів Деражнянського району. Прийом відбувався за участю місцевих депутатів обласної ради, голів районної ради, райдержадміністрації. У разі необхідності запрошувалися керівники структурних підрозділів.
Люди зверталися з різноманітними питаннями: 4 клопотання були від сімей загиблих військовослужбовців. Зокрема, дві сім’ї, які вже отримали статус, гарантовані державою усі виплати та пільги, звернулися з клопотанням, адже чули, що в інших областях виплачують додаткову матеріальну допомогу із місцевих бюджетів. Голова адміністрації пообіцяв надати допомогу з обласного бюджету.
На одне із звернень мешканки району, за дорученням Михайла Загородного, заступник директора Департаменту соціального захисту населення, миттєво організував виїзд робочої групи на об’єкт, щодо якого заявниця скаржилася на протиправні дії керівника.
Загалом, серед порушених людьми питань були проблеми пов’язані з житлом, майновими паями, надання матеріальної допомоги інваліду, будівництва дошкільного закладу.
Голова адміністрації зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*