Міні-садок для дітей з особливими потребами відкрили в Тернополі

Тернопільська організація «БебіКо», яка опікується «сонячними дітьми», розпочала свою роботу у новому приміщенні за адресою вул. Федьковича, 14. Це приміщення їм надала Тернопільська міська рада.

«БебіКо» сьогодні відвідує 20 діток з синдромом Дауна, аутизмом, частково з ДЦП. А у групі денного догляду, відповідно до законодавства, перебуває восьмеро маленьких тернополян.

«Наша організація була заснована у 2010 році. У Центрі проводяться і індивідуальні, і загальні заняття, а також є міні-садочок денного догляду, – розповідає голова громадської організації Ольга Гордієнко. – Ми вдячні очільнику Тернополя та міській раді за сприяння у вирішенні питання з приміщенням. Адже такий Центр необхідний для діток з особливими потребами та для їх батьків».

Нагадаємо, що робота Центру – це соціальний проект, який реалізовується спільно мерією Тернополя та громадською організацією. Раніше Центр працював на орендованій квартирі, за яку платили кошти самі громадські активісти. Коли закінчився термін оренди, вони звернулися у міську раду, де було прийнято рішення виділити для роботи цього Центру спеціальне приміщення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*