Міський голова Тернополя підтримує зв'язки з агресором

У той час, коли Україна бореться з російськими окупантами на сході країни, Тернопільська міська рада та її очільник Сергій Надал продовжують замовчувати ганебний факт партнерства з російським містом Пензою.

Здавалося б, мер-свободівець мав проявити хоч краплю патріотизму і допомогти своїм громадянам позбутися московських кайданів, проте Сєрьожа Пєнзєнскій вірно танцює під дудку Путіна, гарантуючи йому партнерські зв’язки і допомагаючи тим самим розвиватися сепаратизму на Західній Україні.

Зайшовши на сайт міської ради, можна побачити підтвердження цьому факту. Тернопільська влада, в той час, коли українські бійці гинуть за рідну землю, навіть не намагається розірвати стосунки з Кремлем і з гордістю називає вороже місто своїм партнером (посилання ТУТ). Звертаємося до наших читачів! Уважно прочитайте документ і спідставте його умови з сьогоднішньою ситуацією:

Місто Пенза (Російська Федерація)

«Протокол про наміри про співробітництво між містами Тернопіль і Пенза» (м. Тернопіль, 26 жовтня 2010 року)

День міста: 5 червня

Сфери співпраці:

  1. промисловість

  2. професійна підготовка

  3. охорона здоров’я

  4. освіта

  5. спорт

  6. культура

  7. молодіжні обміни

  8. туризм

Виникає безліч непростих запитань. Чому досі ніхто не порушив цю проблему? Чи, можливо, “свободівцям” завжди було вигідно мати тісні контакти з Російською Федерацією? Співпрацюючи у сферах культури та туризму в Україні можна не лише вдало поширювати кремлівську пропаганду але й завезти чимало поплічників Путіна.

Ми з нетерпінням очікуємо реакції діючої свободівської більшості та її очільника Сергія Надала на нашу репліку.

Христина Соломонко

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*