Міський голова Тернополя Сергій Надал взяв участь у засіданні Правління Асоціації міст України

В столиці відбулось засідання президії асоціації міст України. На зустрічі був присутній очільник міста Сергій Надал.

 В рамках засідання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман обговорив важливі питання щодо розвитку міст. Зокрема, було обговорено цілу низку питань, які стосуються життя кожного міста в сфері освіти, охорони здоров’я та місцевого самоврядування.

Йшлося про впровадження медичної реформи, в тому числі й про формування госпітальних округів. Також говорили про скасування акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів.

На думку членів правління, скасувавши роздрібний акциз з тютюнових виробів, Уряд може поставити під загрозу стабільність наповнення дохідної частини місцевих бюджетів.

Багато запитань члени Правління АМУ ставили щодо тарифів на електроенергію для забезпечення зовнішнього освітлення та роботи міського електротранспорту.

–  Також було обговорено питання енергозбереження. Керівництвом уряду і міністром було наголошено на необхідності введення в дію котелень на альтернативних видах палива. Вони схвалили діяльність тернопільської міської ради в тому числі й інших органів місцевого самоврядування, які переходять на альтернативні види палива, – розповів Сергій Надал. – Також мною було запропоновано програму стосовно розвитку міського електричного транспорту. Передбачається встановлення пільгового тарифу плати за електроенергію для підприємств електротранспорту,  а також державної програми для того, щоб мати можливість купувати нові тролейбуси за пільговими відсотками по кредиту.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*