Місто очікує на нову техніку

Неважливо, «HUSQVARNA» чи «STIHL», але місту потрібен якісний кущоріз. Кошти на його закупку на сьогодні вже виділені у два етапи: рішенням сесії Нетішинської міської ради № 72/1772 від 30 квітня 2015 (13 тис. 200 грн.) та згідно з рішенням НМР від 30 червня ц.р. (5 тис. 911 гривень). Разом набралося 19 тис. 111 грн. – коштів спецфонду, передбачених на охорону та раціональне використання природних ресурсів.

За словами Івана Романюка, начальника КП НМР «Благоустрій», впритул до закупки кущорізу вдалося наблизитися тільки зараз, адже коштів, виділених наприкінці квітня (за цінами 2014 року), не вистачало, потрібно було просити додаткові. Та й згадане комунальне підприємство щойно, у квітні поточного року, утворилося, каже його начальник, тож доводилося вирішувати чимало організаційних питань. «Наразі, – додає Іван Романюк, – підписані відповідні договори з постачальником кущоріза».

Керівник зазначив, що в планах КП НМР «Благоустрій» придбати дві мотокоси, які вкрай необхідні для виконання поставлених перед підприємством завдань. Також оголошено конкурс на закупівлю трактора та обладнання для прибирання вулиць влітку й особливо взимку.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*