Міжнародний день кооперації

2 липня, в залі засідань Волочиського РайСТ  відбулися урочистості з нагоди 93-ї річниці з дня заснування та Міжнародного дня кооперації.


Розпочинаючи зібрання керівник районної спілки товариств Віктор Слободянюк розповів історію розвитку та становлення кооперативного руху району. Він наголосив на тому, що наразі споживча кооперація району – одна із наймасовіших систем.

Вітаючи присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль зазначив, що Волочиська спілка споживчих товариств є однією з найкращих в області. Це результат вдалого поєднання в єдине ціле декількох важливих факторів: традицій, напрацювань, інноваційних підходів, а також прагнення кожного працівника до розвитку та прогресу. Зважаючи на проблематику функціонування сільської місцевості можна стверджувати, що іншої системи або іншого механізму ніж розвиток кооперативного руху не існує. Адже саме кооперація на рівноправних засадах створює умови на абсолютно конкретних питань в цій частині, – наголосив Володимир Коваль.

В ході зібрання кращі працівники кооперативного руху району були нагородженні Почесними грамотами райдержадміністрації та районної Ради, а також Грамотами Волочиської міської ради та її виконавчого комітету, грошовими винагородами і квітами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*