Молодий найманець із Росії повернувся додому в труні (ФОТО)

“Він зрозумів – війна на Донбасі не має ніякого сенсу. І вже через три дні повертався на батьківщину … У труні”, – найманець Артем Морозов знищений під Широкино.

Він прожив 28 років в Батайську, а загинув у селі Широкино, в Україні. На батьківщину його повернули голим, але з паспортом. Щоб 2 червня закопати в Червоному саду.

Про це йдеться у статті Світлани Шишканова у виданні Батайськ час , передає Цензор.НЕТ .

війна армія рф окупанти найманці

Артем Морозов

“… В Україні в якості, так званого, ополченця він провоював з грудня 2014-го. За сім місяців своєї добровільної служби він зрозумів дві речі: що на небі є Бог і що війна на Донбасі не має ніякого сенсу. І ще: він і його товариші по службі – просто “гарматне м’ясо” для політиків. Як і мирні жителі. Коли це розуміння проникло в душу, він і зібрався додому. Додому, бо більше не відчував, що бере в руки зброю і вбиває ворога заради порятунку беззахисних братів по крові. І вже через три дні Артем повертався на батьківщину … В труні. І саме цей шлях став для нього останнім боєм. І було, від чого: Артема, як і інші росіян-ополченців, могли не віддати, поховавши у братській могилі. Допомогли, як завжди, друзі і хабарі. У моргу Батайська хлопці буквально відбивали Тьому з ночі і до вечора наступного дня. А коли відбили, одягли і повезли через кордон під Новоазовському “, – пише автор

війна армія рф окупанти найманці

війна армія рф окупанти найманці

Артем з товаришами по службі в Широкино (по центру).

– Кому я тут, в Батайську, потрібен ?! – Писав він з України. – Що мені там робити ?! Тут я людей захищаю!

“Що сказати? У нього не було” ні дітей, ні батогів “. Зате були прекрасні мізки, фізпідготовка, почуття власної гідності. Працюючи у великій мережі з продажу побутової техніки, він пройшов шлях від продавця до керівника. І, кажуть, незважаючи на те, що всього лише закінчив Батайськ училище №43, міг відбутися в багатьох сферах. Але … У його житті трапилася одна зустріч, яка і стала відправною точкою в Червоний сад. Людина, що вербувала Артема, якраз таки опинилася в потрібний час і в потрібному місці.

війна армія рф окупанти найманці

війна армія рф окупанти найманці

війна армія рф окупанти найманці

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*