«Мрія Агрохолдинг» стала заручницею діяльності керівництва «Т-Цукор»

Цукрові заводи не належать компанії «Мрія Агрохолдинг», яка, як і інші агровиробники регіону, стала заручницею діяльності керівництва «Т-Цукор»

Генеральний директор «Мрії Агрохолдингу» Саймон Чернявський наголосив, що нове керівництво компанії успішно ліквідовує наслідки діяльності попередніх власників та виходить на новий аграрний рівень. «Мрія» розпочала посівну кампанію і планує обробити близько 100–110 тис. га землі. Готують до сезону елеваторні комплекси, уже працює крохмальний та насіннєвий завод. Дбає агрохолдинг і про збереження робочих місць.

««Мрія» вноситиме свій вклад в розвиток регіону,  будуватиме свій бізнес за всіма міжнародними стандартами, а це означає відповідальне ставлення до працівників, до природних ресурсів, сплата податків та офіційне працевлаштування», – наголосив Саймон Чернявський.

Однак, він зауважив, що на Тернопільщині залишається складною ситуація із запуском цукрових заводів, які не належать групі «Мрія» і не контролюються новим менеджментом. Заводи знаходяться під контролем холдингу «Т-Цукор», який досі у власності родини Гути.

««Мрія Агрохолдинг» як і інші фермери регіону, стали заручниками цієї ситуації. Ми готові підтримати регіон у відновленні цукрової галузі і шукаємо контактів із власниками заводів, щоб розуміти чи будуть вони працювати. Адже поки вони залишаються підконтрольними старим власникам та банкам, ми нічого вдіяти не можемо. Якщо заводи не працюватимуть, нам доведеться оперативно вносити зміни в сівозміну і відмовлятись від посіву цукрового буряка», – наголосив Саймон Чернявський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*