"Мрія Агрохолдинг" роздасть 10 мільйонів

У понеділок, 6 квітня, відбулася робоча зустріч генерального директора «Мрія Агрохолдинг» Саймона Чернявського з керівником обласної адміністрації Степаном Барною та керівником департаменту агропромисловості та продовольства в Тернопільській області Олегом Напорою.

Саймон Чернявський проінформував керівництво області про ситуацію в компанії, стратегію стабілізації та розвитку «Мрії Агрохолдингу». Генеральний директор зазначив, що вже розпочата посівна кампанія. Основним завданням нового менеджменту є відновлення ослаблених позицій «Мрії», її операційної діяльності та побудова потужної компанії за європейськими стандартами.

«Новий менеджмент вже здійснив непросту роботу, «Агрохолдинг» зберіг робочі місця, «Мрія» розпочала посівну кампанію, відновлює роботу елеваторних комплексів, картоплесховищ та крохмального заводу. Бере активну участь в житті громади і цього року планує соціальний бюджет розміром більше 10 мільйонів гривень. Розуміючи ситуацію, що склалася в державі і потребу громад у фінансовій підтримці зі сторони компанії, я прийняв рішення про збільшення соціальних виплат до 100 грн. за кожен гектар, що компанія має в обробітку», – констатував Саймон Чернявський.

Він також висловив своє занепокоєння з приводу ситуації, що склалася навколо цукрових заводів області. Зокрема, невідомо, чи працюватимуть заводи цукрового холдингу «Т-цукор», власники яких не дають відповіді стосовно їх запуску.

«Т-цукор» досі у власності родини Гути та під заставою у банків». – констатував генеральний директор «Агрохолдингу».

Саймон Чернявський зазначив, що «Мрія» не контролює цукрові заводи, тому зараз компанія, а також інші фермери регіону, стали заручниками цієї ситуації. Він також додав, що «Агрохолдинг» готовий підтримати регіон у відновленні цукрової галузі і шукає контактів із власниками заводів, щоб розуміти чи будуть вони працювати.

«Якщо заводи не працюватимуть, нам доведеться оперативно вносити зміни в сівозміну і відмовлятись від посіву цукрового буряка, – зазначив Саймон Чернявський. – Ми просимо вашого сприяння і підтримки влади у вирішенні цього питання».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*