На Форумі підприємці розглянуть можливість приватизувати державні підприємства в Херсонській області

Учасникам секції«Експортний потенціал сільське господарство, промисловість, послуги» на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток» презентуютьпотенціал агропромислової сфери області та проекти: «Будівництво оптово-роздрібного ринку, логістичного маркетингового центру сільськогосподарської продукції», «Інноваційна модель реалізації плодоовочевих культур», «Поширення практики застосування сучасних високопродуктивних технологій виробництва зернових, технічних і овочевих культур. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Зокрема, йтиметься про перспективу створення демонстраційно-випробувального полігона інноваційної зрошуваної техніки та устаткування», «Розробка і виготовлення нових колійних машин та комплексів, рейкозварювального і електрозварювального обладнання». Відбудеться презентація унікальності Херсонського державного заводу «Палада», його передових технологій і експортного потенціалу, проекту «Перспективи розвитку державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» у сучасних умовах». Також учасники секції дізнаються про можливості приватизації державних підприємств Херсонської області, отримають інформацію про заходи з підтримки й розвитку аграрної сфери, що пропонуються ПАТ «Укрексімбанк».

Також в ОДА повідомляють, що гостей та учасників Форуму запросять на виставку продукції місцевих товаровиробників з можливістю її дегустації, що дозволить потенційним інвесторами безпосередньо на місці оцінити переваги запропонованих зразків. До участі у секції запрошено представників ділових і бізнесових кіл, інвестиційних компаній та фондів України і зарубіжжя, проектів міжнародної технічної допомоги, керівників міжнародних організацій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*