На Городоччині сільський голова допоміг знайомим незаконно отримати майже сто тисяч соціальної допомоги

Голова села на прохання двох своїх друзів-односельців підробив довідки про те, що вони нібито доглядали за місцевими престарілими.

Прокуратура Городоцького району скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього сільського голови за обвинуваченням у зловживанні службовим становищем (частина 1 статті 364 Кримінального Кодексу України) та службовому підробленні (частина 1 статті 366 Кримінального Кодексу України).
За повідомленням прес-служби обласної прокуратури, сільський голова підробив довідки двом своїм друзям про те, що вони нібито доглядали за місцевими престарілими.

“У подальшому на підставі сфальсифікованих документів сім’ї цих осіб одержали з бюджету компенсацію по догляду за престарілими та соціальну допомогу як малозабезпечені, – зазначили у прокуратурі. – Загальна сума незаконно нарахованих соцвиплат склала понад 94 тисячі гривень і буде стягнута із вказаних громадян в процесі притягнення їх до кримінальної відповідальності. Матеріали щодо них виділені в окреме кримінальне провадження за ознаками вчинення шахрайства та використання завідомо підробленого документа”.

Під час розслідування сесія сільради звільнила обвинуваченого сільського голову із посади за його ж заявою.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*