На Хмельниччині двоє перебувають у розшуку (ФОТО)

На Хмельниччині в результаті спецоперації працівники міліції вже затримали чотирьох чоловіків, які вранці скоїли напад на конвоїрів та втекли з-під варти. Ще двоє, один з яких озброєний пістолетом, розшукуються.

Про це повідомляє прес-служба обласної міліції.

Затримати чотирьох втікачів вдалося завдяки небайдужим громадянам, які телефонували до міліції і повідомляли, у яких місцях вони бачили схожих на втікачів людей. Велику роль у пошуках відіграла і допомога аграріїв Хмельниччини, які на період проведення спецоперації передали у розпорядження правоохоронців гелікоптер, орендований ними раніше для проведення сільськогосподарських робіт.

Двоє не розшуканих поки що зловмисників на момент втечі були одягнені у наступні речі:

Гадзіна Роман Анатолійович: чорна футболка, на якій спереду рожевим кольором намальовано обличчя людини та нанесений надпис англійською мовою; джинсові бриджі синьо-сірого кольору; кросівки білі з чорними вставками. Неголений, на обличчі щетина двотижневої давнини.

Ничипорук Денис Васильович (за інформацією – поранений у бік): чорна майка-боксерка, білі спортивні штани з чорними вставками, білі кросівки з чорними вставками.

Якщо вам відома будь-яка інформація з цього приводу – негайно телефонуйте на 102.

j7kHBB1GoRs

Джерело: Хмельницький Life

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*