На Хмельниччині спіймали браконьєрів, які тікали від міліціонерів

На Хмельниччині затримали двох рибаків із забороненим уловом і приладдям для риболовлі. Під час затримання, браконьєри намагалися втікти.

Подія сталась у Летичеві. Працівники ДАІ зупинили «Volkswagen Transporter», за кермом якого був 59-річний водій, а збоку сидів його син. Під час огляду в багажнику виявили електровудку, акумулятор, рибальські чоботи, блок перемикання та рибу. Браконсьєри наловили 135 карасів та 103 плітки. Під час затримання водій чинив опір правоохоронцям і продовжив їхати далі. Одна під час переслідування його автівку зупинили. Про це повідомляє прес-служба обласного управління міліції.
Наразі за фактом відкрили кримінальні провадження «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» КК України, яке карається штрафом від 3400 до 6800 гривень штрафу з конфіскацією знарядь праці, а також  «Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб». За це чоловікові загрожує 1700 до 3400 гривень штрафу або до двох років позбавлення волі

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*