На Хмельниччині збільшився випуск продукції для ЗСУ

Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний відвідав Шепетівський ремонтний завод, де ознайомився з його роботою та проблемами, які потребують нагального вирішення.
Директор ДП «Шепетівський ремонтний завод» Олег Турінський ознайомив керівництво області із виробництвом. Він відзначив, що впродовж цього року підприємство не лише наростило випуск продукції для Збройних Сил України, але й стало одним із бюджетоформуючих платників податків у регіоні.
На підприємстві ні на мить не зупиняється робота над відновленням потужної техніки Збройних Сил України. Тут також виготовляють і запчастини, технологічне оснащення та спецінструменти, комплектуючий реманент тощо.
Директор запевнив голову Хмельницької обласної державної адміністрації, що колектив ДП «Шепетівський ремонтний завод» зробить все для того щоби з честю виконати замовлення Міноборони і забезпечити військовою технікою Збройні Сили України.
Особливу увагу, в ході спілкування із керівництвом підприємства та району, Михайло Загородний акцентував на необхідності впровадження енергозберігаючих технологій, створення привабливого інвестиційного клімату, що дасть можливість залучати додаткові інвестиції в економіку Шепетівщини. А це в свою чергу приятиме створенню додаткових робочих місць.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*