На Хмельничині жнива

Під час селекторної наради під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка було обговорено стан збиральної кампанії та проблемні питання проведення жнив в областях.
Нарада проводилася у форматі першого засідання міжвідомчої робочої групи. Олексій Павленко закликав всіх до конструктивної роботи, адже обговорювалися спільні питання – починаючи від жнив, завершуючи протипожежною безпекою та логістикою.
Станом на 20 липня в Україні намолочено 13,5 млн тонн зерна за середньої врожайності 32,1 ц/га, у тому числі по Хмельницькій області (48,3 ц/га), оброблено (46 745 га.), зібрано (22 474 т. зернових та зернобобових). Темпи жнив стримують несприятливі погодні умови. Ситуацію також ускладнює недостатня кількість зернозбиральної техніки. Нагадаємо, загальна посівна площа в усіх категоріях господарств під врожай 2015 року складає 26,7 млн га, зерновий клин — 14,7 млн га або 55%.
В селекторній нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації В. Кальніченко, заступник директора Департаменту АПК В. Конончук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*