На Київщині розгорнувся військово-патріотичний табір для дітей

19 серпня 2015 року розпочав роботу військово-патріотичний табір (на р. Десенка, на острові Штани) організований службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації. Так, завдяки організованій та плідній роботі даного структурного підрозділу облдержадміністрації, з п’ятдесятьох дітей з Київської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, будуть сформовані патріоти, готові брати активну участь в розбудові та захисті України.

Головною метою табору є військово-патріотичне виховання дітей, формування свідомого і відповідального ставлення до питань особистої та громадської безпеки, отримання практичних навичок та уміння поведінки в екстремальних умовах, прагнення до здорового способу життя, вдосконалення морально-психологічного стану і фізичного розвитку, створення умов для прояву громадянськості та патріотизму, підвищення рівня патріотизму, створення належних умов для гідного виконання суспільного, державного, військового обов’язку.

У період перебування в таборі для дітей спеціально розробили навчально-методичний комплекс. Діти вивчатимуть історію Збройних сил України, історію та характеристики зброї, розбирання-складання зброї, тощо.

Днями табір відвідав і заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк.

“Військово-спортивний збір проводиться вперше, але бажаючих справді багато. В умовах, максимально наближених до реальних, хлопці та дівчата вчаться швидко орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, відпрацьовують тактику, вчаться стрільби, переправи, покращують фізичну форму. Переконаний, саме в таких заходах й виховуються справжні патріоти. Для батьків – діти під цілодобовим наглядом вихователів, а навчають їх досвідчені керівники та члени військово-патріотичних клубів Київщини, воїни АТО. Приємно вражений, що в таборі багато дівчат! Цікаво, що до місця дислокації на “Острів скарбів” можна потрапити виключно човном. А ще сьогодні діти зробили оберіг для бійців полку “Азов” – написали свою побажання на прапорі”, – зазанчив він..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*