На окупованих територіях люди почали масово страждати від психічних захворювань

Серед жителів окупованого Луганська критично збільшилася кількість психічних захворювань, а ватажки банди «ЛНР» роблять все, щоб ускладнити хворим доступ до медичної допомоги.

Про це у вівторок групі ІС повідомляє житель окупованого російсько-терористичними військами Луганська.

«Можливо, ця сумна інформація Вас зацікавить. Хоча ні – її потрібно доносити до наших властей, до громадськості України, тому що це страшно. Я минулого тижня спілкувався з фельдшером швидкої допомоги з Луганська. Кожен день у швидкої психіатричної допомоги – по кілька викликів до первинних пацієнтам (звернення за допомогою в перший раз, раніше здорових людей). Цей мій знайомий каже, що психіатрична лікарня забита. В основному пацієнти – молоді (18-25 років). І ті, хто воював, і ті, хто не воював. Скарги серйозні, наприклад – чують внутрішні голоси (знайомий лікар сказав, що це один із симптомів шизофренії) », – повідомляє на інсайдер з Луганська.

В той же час, в місті залишилося критично мало фахівців, спроможних надати кваліфіковану допомогу нашим співгромадянам. «У той же час залишилися в місті лікарів-психіатрів влади« ЛНР »позбавляють надбавок і додаткових відпусток, передбачених їм за роботу в психіатрії», – додає наш співрозмовник.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*