На Тернопільщині не буде громад, бо так вирішив Надал?

Майже 40 громад закінчили оформлення документів для утворення територіальних громад, та кого цікавить воля людей, коли невдовзі вибори.

Стати повноцінними громадами їм заважають свободівці, які не просто критикують реформу (до речі, самі так і не показали реальних результатів роботи, перебуваючи на вістрі влади в області протягом 7 років), а руками слухняних депутатів своєї партії блокують її прийняття.

Численні і дискусії Офісу реформ, і публічні виступи самих представників громад не змогли достукатись до здорового глузду свободівців.

Як вдалось дізнатися від самих народних обранців, вказіву не голосувати за адміністративну реформу їм дав … міський голова Тернополя Сергій Надал. І називалися ним наступні причини:

По-перше, чим гірша ситуація в області, тим краще на її фоні виглядає робота Надала в обласному центрі. А це перед виборами надто важливо для Сергія Віталійовича, адже відповідальність за стан справ на Тернопіллі свободівці традиційно валитимуть на кого завгодно, аби самим не відповідати за свою діяльність.

По-друге, виникнення центрів громад, довкола яких обєднуватимуться інші села, не задовільнило амбіції очільника обласного центру. Сергій Надал до останнього вірив та мав надію, що Тернопіль, ставши центром новоутвореної громади, залучить в свої територіальні межі низку сіл, що збільшить фактичну площу Тернополя. А що робити з зайвою земелькою, вчити свободівця Надала не треба.

Однак, виявилось, що сільські голови довколишніх сіл добре знають, хто такий Надал і що може статися з їхніми селами, якщо Надала оберуть війтом обєднаної громади. Тому ні одне село (!) не виявило бажання приєднатися до міста Тернополя. А довкола обласного центру зявилися інші самодостатні центри майбутніх громад – навіть село, де Надал живе (Байківці) і ті стануть окремим центром, щоб тільки не приєднуватися до очолюваного Надалом Тернополя.

Тепер програму-мінімум свободівці виконали. На догоду Надалу, який їх використовує, поки має владу над ними, свободівці грунтовно попсули імідж партії перед місцевими виборами, адже завалили реформу, яка стосується понад 70% мешканів нашої області, що добровільно обєдналися в нові громади. А все це суспільно активні громадяни, які точно зрозуміють, що сталося і чому вони не можуть отримати збільшене фінансування на потреби своїх громад.

 

Джерело: http://beztaby.te.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*