Надал зробив "цінні подарунки" своїм помічникам

Міський голова Тернополя Сергій Надал розпорядився закріпити службові автомобілі за своїм заступником Іваном Хімейчуком та прес-секретарем Катериною Калуш.

“Закріпити службовий автомобіль Opel-Omega державний номер ВО 00 70 АА за заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хімейчуком І.С. та водієм управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій Вуєчком В.Б. та автомобіль Dacia-Logan державний номер ВО 6179 АК за начальником відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Калуш К.В. та водієм управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій Яворським А.Є. з видачею подорожніх листів. Ліміт використання пального встановити відповідно до розпорядження міського голови від 13.01.2015р. № 6 «Про ліміт використання пального на 2015 рік»” – йдеться у Розпорядженні міського голови.

Саме ці люди є активними учасниками передвиборчого штабу Сергія Віталійовича і саме зараз цим людям потрібна “мобільність” за рахунок коштів громади.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*