Найближчим часом Захарченка "приберуть"

Причиною невдоволення бандитів є заяви Захарченка щодо продовження бойових дій, якщо Київ не прислухається до вимог терористів. Про це пише у соцмережі донецький журналіст Олексій Мацука, передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

За словами джерела журналіста, діями Захарченко незадоволені не тільки рядові бойовики, але і наближені до керівництва «республіки». Втомлені від війни терористи готові погодитися на будь-які умови, аби тільки повернутися під контроль України і щоб настав мир. Однак поки що обурення терористів не виноситься на публічне обговорення. «З будівлі Донецької міськради, де зараз засіли окупанти, все частіше чується не публічна критика Захарченко. В цілому настрій всередині угруповання «Донецька республіка» негативний до Захарченка, багато-хто втомився від війни і хотіли б такого собі лідера, який зміг би повернути Донецьк Україні на будь-яких умовах, головне щоб повернути колишній спосіб життя. Ось так побут і звички перемагають російську весну», – пише Мацука.

Також журналіст зазначає, що «Донбас, який годував всю Україну» з приходом російських окупантів спробував продукти з Росії і з’ясувалося, що вони дуже низької якості. «Люди в окупації скаржаться, що російські товари з Кубані жахливої якості. Багато-хто ностальгує за нашими продуктами», – повідомляє він.

Джерело: http://patrioty.org.ua/bunt-na-korabli-boyoviki-vtomilisya-vid-viyni-i-hochut-pribrati-zaharchenka-zmi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*