Невдаха Губарєв випадково "засвітив" російську ОМСБ (ФОТО)

В одному з попередніх OSINT-розслідувань команди InformNapalm в матеріалі “Десептикони” з ППО РФ на Донбасі. Хто збивав українську авіацію було опубліковано фото самопроголошеного колишнього “народного губернатора Донбасу”, лідера руху “Новоросія” терориста Павла Губарєва з кулеметом “Утьос”.

Губарєв позував на пікапі-позашляховику з привареною саморобною опорою для великокаліберного кулемету “Утьос”, у футболці з написом “Новоросія”,  в оточенні трьох озброєних бойовиків так званого “ополчення”.

На задньому плані видно пам’ятник. Постамент зі сходами, нижня частина зафарбована синьою фарбою, прапор і табличка на постаменті пофарбовані в жовтий/золотий колір. Верхня частина пофарбована сірою фарбою, фарба вгорі справа починає злущуватися. Не типовий пам’ятник, оригінально розфарбований. Це дало можливість ідентифікувати місцевість: Зрубне, Шахтарський район Донецької області (47° 59′ 58.63″ N  38° 52′ 10.57″ E).

Здавалося б, до чого тут російська армія? Ось тут нам допоможе проект “Миротворець”. У листопаді 2014 року на сайт був добавлений розвідник-контрактник ЗС РФ Сергій Нікітін з міста Дебеси. Зважаючи на його друзів, назви альбомів (“Чечня. 18-а гвардійська”) та геомітки (Наурський район), служить він у 18-ій окремій гвардійській мотострілковій бригаді: https://psb4ukr.org/criminal/nikitin-sergej.

Торік Нікітін вже писав в коментах, що він “на Донбасі”, викладав фотографії з білими пов’язками і под. Зараз профіль трохи змінився: https://vk.com/id155181733 (архів – https://archive.is/c9W60 таhttps://archive.is/bqxyj). Змінене ім’я і видалені деякі фотографії. Але на одній із видалених фотографій на його сторінці ми бачимо, як він серед колег позує на фоні того ж самого пам’ятника солдату з прапором: збігається і пам’ятник, і постамент, і фарба, і навіть злущені місця.

Чітко видно групу солдатів з “Гвинторізом”, “Ніконов”-Нікітін на ній другий зліва в нижньому ряду. Різношерстий камуфляж, російські “Гвинторізи”, новенькі СГД – 18-та бригада ЗС РФ пішла у відпустку на Донбас зі своєю зброєю?

Ось так несподівано Павло Губарєв засвітив 18-ту гв. ОМСБр ЗС РФ.

Нагадаємо, що 8 червня 2015 року російське пропагандистське видання LifeNews повідомило, що в Донецьку з пустої офісної будівлі SkyCity невідомі відкрили вогонь по одній з військових частин “армії ДНР”. Представники “МДБ ДНР” виїхали на місце, перекрили вулицю і оточили приміщення. Під час зачистки затримали 15 чоловік, в точу числі Павла Губарєва.

Може, матеріал на InformNapalm про його допомогу в розкритті присутності 18-ої гв. ОМСБр ЗС РФ на Донбасі відіграє позитивну роль під час висунення звинувачень Губарєву окупаційними російськими репресивними органами.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*