Нові відомості про "чорних" волонтерів

У нашу редакцію надійшов лист, у якому продовжується “викривальна” історія “чорних” волонтерів:

Головний принцип Благодійного фонду Небайдужі серця (Небайдужі серця, вони ж Оживи мрію) – кому війна – а кому мати рідна! Це означає, що фонд Небайдужі серця (Небайдужі серця, вони ж Оживи мрію) намагається з користю для себе, як правило з метою збагачення, використовувати важку трагічну ситуацію, що склалася навколо чого-небудь або в суспільстві в цілому. Тому й не дивно, що в суспільстві, далекому від істинних цінностей цивілізації і гуманізму, повно шахраїв, таких як БФ Небайдужі серця (Небайдужі серця, вони ж Оживи мрію), готових поживитися на горі людей. Спроби шахраїв з БФ Небайдужі серця (Небайдужі серця, вони ж Оживи мрію) заволодіти чужими коштами не припиняються навіть у складний час, коли на території нашої країни тривають військові дії. Аферисти з БФ Небайдужі серця (Небайдужі серця, вони ж Оживи мрію) не відчувають докорів сумління і, експлуатуючи високі патріотичні настрої в суспільстві, придумують нові схеми та історії, щоб виманити гроші. На жаль, і у великій волонтерської сім’ї не обійшлося без виродка. Великі потоки добровільних грошових пожертвувань громадян дуже скоро привернули увагу різного роду шахраїв, таких, як БФ Небайдужі серця (Небайдужі серця, вони ж Оживи мрію), які вирішили нажитися на довірі громадян.

В Україні активізувалися шахраї БФ Небайдужі серця (Небайдужі серця, вони ж Оживи мрію), нібито збирають пожертвування для допомоги бійцям у зоні АТО. З початку АТО кількість благодійників, які стверджують, що збирають кошти на армію, зростає в геометричній прогресії. Небайдужі серця (Небайдужі серця, вони ж Оживи мрію) – ЦЕ ШАХРАЇ, які наживаються на життях наших хлопців.
Звичайно, нічого нового в цьому випадку немає. Таке шахрайство поширене по всій країні. Але все-таки, грати на почуттях і милосердя людей – що може бути підлі та низинні?

3 Comments on Нові відомості про "чорних" волонтерів

  1. Стара тема видурювання грошей під виглядом благодійництва знову у дії. Відтепер таким шахрайством займається нещодавно створений (05.05.2014) благодійний фонд “Небайдужі серДця” (код ЄДРПОУ 39202831). На вулиці Лютеранській у Києві, яка вказана у свідоцтві, БФ «Небайдужі серця» насправді не існує. Зауважимо про навмисну помилку у найменуванні псевдо-фонду: замість слова “Серця” – “СерДця”. Цим суржиком фонд намагається ввести нас в оману. Разом з цим, телефонуючи до громадян, Фонд Небайдужі серця полюбляє представлятися від імені чиновників держструктур. На сайті фонду Небайдужі серця фейкові звіти та постановочні відео. Телефони нібито командирів батальйонів, зазначені у паперах фонду, насправді належать представникам цієї кримінальної структури. Печатки та штампи друкуються у Фотошопі. Зарплата операторів, які працюють неофіційно, – згідно сайтів про роботу від 4000 грн. плюс 10 відсотків від видуреної суми, все решта – керівникам. Волонтерів у фонді насправді немає, а навіщо, є рахунок, телефон, та апетити керівників. Насправді БФ Небайдужі серця нікому не допомагає, а є клоном МБФ Оживи мрію, та МБФ “Допоможемо дітям разом”, які відомі зароблянням грошей на ніби то допомозі глухим діткам. Будьте обережні!

  2. Нахабні «телефоністи» з колл-центру благодійного фонду «Небайдужі серця» продовжують випрошувати гроші в керівників підприємств та підприємців на нібито допомогу воїнам АТО або лікування діточок. Видурені чималі кошти одразу діляться між організаторами псевдо-фонду. Допомога тим, що її потребує не надходить. Ті, кому потрібна допомога, ніколи не чули про такі фонди-клони, як Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, Світла Україна. Чорні волонтери з фонду Небайдужі серця – звичайнісінькі телефонні шахраї, які лохотронять Україну, створюючи розгалужену фінансову пастку. Волонтерів у фонді немає, є тільки неофіційно працевлаштовані оператори колл-центру. Плинність «кадрів» у фонді дуже висока через те, що до них власники погано ставляться, а також через те, що в когось ще є совість. Не дивно, що фонд «замаскував свою назву в статутних документах як «Небайдужі серДця»., з літерою «Д» у слові «Серця». Це щоб ввести в оману людей та правоохоронні органи. Разом з цим фонд Небайдужі серДця полюбляє представлятися по телефону чиновниками державних органів, або регіональним відділом фундації України, цим же розкриваючи своє недобросовісне нутро. Щодо «позитивних» відгуків в Інтернеті, одразу видно як фонд Небайдужі серця намагається самопіаритись, намагаючись відбілити свій кримінальний імідж через резонанс обурених та обдурених людей. Благодійний фонд Не допомагає українським військовим. Представники фонду ніколи не бачили шеврони “Укроп”, та, мабуть, тільки побачивши київську Самооборону, тікали що ух від захисників вітчизни, патріотів України. Недобайдужі серця бояться також українського журналіста з українського відомого 24 каналу новин., що можна побачити на відео в Інтернеті. Псевдо- благодійники змінюють свою назву, та адресу. Кому війна, а кому мати рідна.

    Ось один із відгуків: Вчера поступил звонок и приятная дама провела по телефону самые четкие манипуляционные техники продаж… лучше цитатой:
    “Я представляю благотворительный фонд “Небайдужі сердця”, у нас 30 молодых добровольцев отправились под Дебальцево, понимаете, они же в гражданском и наша общая задача их поддержать. Мы все организовываем по себестоимости и обмундирование каждого стоит 30 тыс гривен. Они же нас защищают! Оксана Юрьевна, скольких вы готовы одеть?” … “Это нужно делать прямо сейчас, погибнуть ведь, счет на какую сумму выставить?” … задумалась… почитала о них…. неужели не осталось мозгов для ведения нормального бизнеса? зачем же отторгать желание помочь и последние капли доверия народа?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*