Новий “холостяк” – що можна очікувати?

10 березня в ефір вийшов перший випуск найромантичнішого і довгоочікуваного проекту весни, якого чекали з нетерпінням усі жінки й дівчата – Холостяк. Це сьомий сезон, і судячи по анонсам, він принесе глядачам багато відвертих сцен, прекрасних вражень від красивих країн, емоцій учасників, які будуть чергуватися на межі між любов’ю і ненавистю, багато сліз, посмішок, розчарувань і, звичайно ж, кохання.

За правилами шоу, холостяк обирає собі другу половинку серед 25-ти учасниць. Цього року головним героєм став чемпіон з плавання Дмитро Черкасов.

Дмитру 29 років, на сьогоднішній день він досягнув чималих висот у спорті, однак в особистому житті тривалі стосунки в нього не складаються. Зараз він займається будівництвом власного житла, та мріє що після проекту зможе привести в нього ту, яка займеться  створенням затишку та сімейної атмосфери.

В телешоу будуть приймати участь 25 учасниць. Всі вони будуть  з різними характерами, смаками, стилями та образами. Їх ретельно вибирали серед тисяч претенденток, відповідно до смаків та вподобань Холостяка. В кожній він зможе роздивитись риси, які йому до вподоби. Однак, чи кожна дівчина зможе зачарувати його?

В цьому романтичному шоу залежить все від дівчат. Це на перший погляд видається, що обирає їх Холостяк. Але, насправді, як кожна дівчина зможе себе подати, залежить лише від неї. Чи зможе вона заворожити Холостяка та викликати в нього справжні почуття, буде залежати лише від неї.

То ж, будемо чекати розвитку цієї романтичної пригоди Дмитра Черкасова, яка буде тривати впродовж  весни, та з нетерпінням будемо переживати за ту, яка стане його обраницею.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*