“Он сорвал куш на войне”: Дружина Гіркіна похвалилася “заробітками” чоловіка

Втікачеві з Донбасу, колишньому “головнокомандувачу” терористичної “ДНР” Ігорю Гіркіну на прізвисько “Стрілок” місяці його бурхливої ​​діяльності на сході України допомогли сколотити репутаційний актив, який тепер успішно конвертується в живі гроші.

 

Про це йдеться в матеріалі російської Нової газети, повідомляють Патріоти України. Повернувшись з війни, терорист створив громадський рух “Новоросія”, через який налагоджено збір коштів в рамках, як заявлялося, надання гуманітарної допомоги Донбасу та іншим областям південного сходу України.

 

Залучаючи жертводавців, колишній ватажок бойовиків відправився в турне по містах Росії, в якому його супроводжували однодумці і піар-консультанти. Зокрема, в Пермі фотографи виявили Гіркіна, що пересувається в кортежі з двох Mercedes S500. За короткий час рух Гіркіна став найбільш відомим і заможним, при цьому незалежним від Кремля фондом підтримки Донбасу. Як розповіла його колишня дружина Віра Гіркіна, рух розпоряджається сьогодні мільйонами рублів.

 

“Він зірвав куш на цій війні, і рух” Новоросія “його головний проект, – розповіла Віра Гіркіна. – Плюс за кампанію в Слов’янську Ігоря винагородили дуже щедро. Не знаю, прийняв він їх чи не прийняв, але мова могла йти про 15 мільйонів рублів”, – повідомила колишня дружина російського терориста. За її словами, частина гуманітарної допомоги осідає на кордоні Росії та Донецької області й далі йде вже товаром: “Люди вивертають кишені, щоб допомогти Донбасу.

 

А в підсумку на гуманітарці роблять комерцію”. Сама Віра Гіркін з двома дітьми живе зараз в Ростовській області неподалік від Міллерова. Каже, що вирушила туди за наполяганням екс-чоловіка. “Нас відправили сюди з початком війни, Гіркін наказав сидіти і не рипатися, так він турбувався нібито за нашу безпеку. Але проблема полягає в тому, що Ігор, ставши багатим, фактично кинув нас. Неможливо сидіти і не рипатися, коли ти з мінімумом коштів і двома дітьми, одна з яких хворіє.

 

Я в курсі його справ, спілкуюся з нашими спільними друзями. Хотіла недавно зв’язатися і з його колишнім начальником Малофєєвим, але Костянтин передав, що не хоче ні з ким із близьких Гіркіна більше знатися”. У відповідь на прохання прокоментувати наведені відомості прес-секретар Стрєлкова-Гіркіна Анастасія Михайлівська заявила наступне: “Ігор Іванович не коментуватиме цю маячню. Інформація про 15 мільйонів є брехнею, як і те, що Віра живе в Ростовській області.

Віра живе за місцем прописки у своїй квартирі в Хімках. Краще скажіть, навіщо ви це пишете все? Адже вас вже в Донецьку били, а знаєте, скільки зараз в Москві всяких ополченців неадекватних ходить?”.
Джерело: http://patrioty.org.ua/on-sorval-kush-na-voyne-druzhina-girkina-pohvalilasya-zarobitkami-cholovika/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*