Оприлюднено імена російських генералів, командувачів бойовиків

Авторитетне американське видання Bloomberg оприлюднило імена п’яти росийских генералів, які відіграють ключову роль в організації сепаратистських сил на сході України.

Про це йдеться в матеріалі від 2 липня, передає в четвер Укрінформ.

Видання стверджує, що в їх розпорядженні є документ , який являє собою висновок української Служби Безпеки, спрямоване Білому Дому, Держдепартаменту та Розвідці США 16 червня.

У презентації наголошується, що ключову роль в окупації територій грають п’ять російських генералів і полковник.

«Американські офіційні особи підтвердили отримання документа і повідомили, що інформація, яка міститься в ньому, в цілому відповідає даними американської розвідки по російській діяльності в Україні. За більш ніж рік чиновники з США і НАТО звинуватили російські сили спецназу і військову розвідку у допомозі сепаратистам в Україні », – пише видання.

Згідно з повідомленням СБУ, до ситуації на Донбасі причетні генерал-майор Олег Муссовіч Цеков, командир 200-ї окремої мотострілкової Печенізької бригади також відомий як Олег Турнов, командир другої бригади “народної міліції” ЛНР “.

Ще одним військовим, який впливає на ситуацію на Донбасі, є генерал-майор Валерій Миколайович Солодчук, якого називають командиром першої армії сил “Новоросії” в Донецьку.

Також вказано генерал-майор Сергій Юрійович Кузовлев, який командує регулярними російськими силами спецоперацій в районі Луганська.

Генерал-майор Олексій Володимирович Завізіон, координатор російських регулярних сил спецоперацій в донецькому регіоні.

Крім того, ідентифікований генерал-майор Роман Олександрович Шадрін і полковник Анатолій Костянтинович Баранкевич – колишній міністр оборони в Південній Осетії, а тепер радник з бойової готовності в “ЛНР”.

Крім того, в презентації наводиться загальна кількість тренувальних таборів для бойовиків, організованих Росією.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*