Ось чому бойовиків хоронять в Ростові (ФОТО)

Після публікації супутникових фотографій стрімко зростаючого кладовища в Ростові, російські журналісти сходили туди і зробили фотографії могил з табличками НМ, тобто “непізнаний чоловік”.

0_8d68d_66422372_XL
Російські журналісти привели слова директора кладовища про те, що “ополченців” він тут ховати не міг, а це просто непізнані тіла, зібрані на вулицях Ростова. Зокрема, на цій ділянці – більше 500 свіжих тел.

За задумом російських журналістів, це повинно було розвіяти всі сумніви. Ну, валяються на вулицях Ростова сотні невпізнаних тіл – ека дивина!

Я почитав коментарі під інфою про ростовський цвинтар і зрозумів, що кремлівські боти теж у скруті. Єдина їхня спроба спростувати масові поховання найманців в Ростові обмежується питанням, яке вони тиражують в коментах – який сенс вивозити тіла бойовиків з Донбасу, якщо простіше поховати їх на місці загибелі?

Боти явно не залучені в події на Донбасі, не спілкуються з учасниками подій і навіть не читають окупаційний паблік, де ця тема постійно спливає. Ботам просто дали команду тиражувати одну фразу.

Між тим, причина транспортування трупів у Росію вже давно ні для кого на Донбасі не є секретом. До цього призвела низка скандалів.

Справа в тому, що товариші загиблих російських найманців всеодно вважають їх героями, нехай навіть Росія від них публічно відмовляється. З ЛНР і ДНР в Росію не раз приходили похоронки родичам загиблих, в яких дбайливими товаришами по службі описувалися обставини і місце загибелі з припискою, що “героїчно загинув за свободу Новоросії” і т.д. Все як годиться.

Уявіть, в якому сказі була ФСБ і кремлівські пропагандони, котрі переконували світ у масовій загибелі російських десантників на навчаннях. Зрештою, було прийнято рішення всіх загиблих не громадян України за умовчанням вивозити в Ростов, де спеціально навчені люди займаються правильним оформленням трупів. Якщо “відпускник” – записували як загиблого на навчаннях, якщо найманець з родичами – нещасний випадок, а якщо без родичів або впізнати неможливо – просто непізнаний кримінальний труп, на вулиці валявся.

Природно, централізації на Донбасі немає ніякої, кожна банда робить так, як їй заманеться. Бойовики часто ховають своїх товаришів на місці, з почестями, влаштовуючи власні “алеї слави”. Наприклад, мені достовірно відомо про урочисте похованні на Саур-Могилі як мінімум 18 тіл бойовиків – про це розповів знайомий, сам бойовик, який брав участь в організації похорону. Подібні алеї є в Донецьку і у всіх окупованих містах.

Ну не хочуть найманці, щоб їх бойових товаришів заривали як собак, на Північному кладовищі Ростова. І регулярно скандалять з цього приводу з “центральної” владою.

Тим не менш, “центральна” владу, тобто банди під керівництвом Плотницького та Захарченко, справно відсилає рефрижератори з трупами в Ростов, чітко дотримуючись інструкції ФСБ.

Тому ті 500 свіжих могил з “непізнаними чоловіками” – всього лише крапля в морі. У них не залишилося не тільки родичів, але і бойових товаришів, які могли б відстояти тіла на Донбасі.

А інших так, ховають на місці. Або поруч з родичами, по всій Росії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*