Парковки Тернополя. Що приховують Надал, Тешнер, Якимчук

Читач написав на сайт: Як з кепі літнє з логотипом “ФОП Тешнер” допоможе наповнити казну Тернополя

Читач написав на сайт: Сайт Тернопільської міської ради, новини 19.3.2014р. :«На даний час в місті Тернополі функціонує 13 майданчиків для паркування.

– … відзначив Сергій Надал. – 9 майданчиків для платного паркування на вул. Живова, Патріарха Мстислава, 15 Квітня, Микулинецька, Коперника, Митрополита Шептицького, Майдан Волі, Майдан Мистецтв (майдан Героїв Євромайдану), С. Будного. Оператором паркування, який має право організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, визначено ФОП Тешнера Євгенія Миколайовича, з яким укладено відповідний договір з організації забезпечення паркування транспортних засобів в місті Тернополі. Даний оператор був визначений за процедурою конкурсного відбору… суб’єкти господарювання, які організовують функціонування майданчиків для паркування сплачують у місцевий бюджет збір за місця для паркування транспортних засобів в порядку встановленому Податковим кодексом України…».

Чого не відзначив Сергій Надал? – Фактично казна втратила чимало. Податок від суми нарахованої заробітної плати ФОП Тешнер вносить за 8 роботяг, реально “служать”  25-30. Кепі літнє з козирком з логотипом “ФОП Тешнер” роботодавець паркувальникам не видав з умислу, щоб “не дати можливості” порахувати реальну кількість працюючих начальнику Тернопільської об’єднаної ДПІ П. Якимчуку.

ЗАКОН: роботодавець, повинен утримувати із заробітної плати працівників суму ЄСВ, яка складає 3,6% від суми нарахованої заробітної плати (п.7 ч.1 ст.8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №2464-VI від 08.07.2010) та податок на доходи фізичних осіб, який складає 15% від суми нарахованої заробітної плати, зменшеної на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та податкової соціальної пільги (п.164.6 ПКУ).

В той же час роботодавець повинен робити нарахування на фонд оплати праці, які складають від 36,76% до 49,7%, в залежності від класу професійного ризику виробництва (п.5 ст.8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №2464-VI від 08.07.2010).

Форма паркувальників виглядатиме наступним чином ( http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1306-10 Наказ Держжитлокомунгоспу 01.12.2010 #429): 1.8. Кепі літнє з козирком виготовляється з бавовняної тканини. Колір – помаранчевий. На кепі наноситься логотип оператора.

Графічний вигляд кепі літнього наведений у додатку 7 ( http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/za306-10

( za306-10 ).

http://te.20minut.ua/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*