«Переворот» у «ДНР»: чи відбудеться повернення псевдореспублік до складу України?

Поки ж громадяни та політики досі сперечаються, то закріплюють конституційні зміни особливий статус Донбасу чи ні, в одній з терористичних республік стався переворот. Так гучно назвала преса часткову зміну влади у бойовиків.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН .

Мало кому відомого Андрія Пургіна усунули з посади «спікера» фейкового «парламенту» – так званої «народної ради «ДНР». Змінив його Денис Пушилін, який відомий хіба тим, що як спостерігач від самопроголошеної «ДНР» був допущений до переговорів у Мінську.

Терористи, що дорвались до влади на Донбасі, за неї б’ються не вперше. Але цього разу експерти побачили і можливу зміну тактики Кремля.

Андрій Пургін – алкоголік та до п’ятниці «спікер парламенту» бойовиків. Денис Пушилін – колишній МММщик-шахрай, до минулої п’ятниці він був заступником алкоголіка-»спікера» Пургіна. У п’ятницю ж ввечері серед бойовиків стався переворот. Пушилін та ватажок бойовиків «ДНР» Захарченко скинули Пургіна з крісла «голови парламенту». Усе б нічого, але російські та сепаратистські ЗМІ подали це, як початок повернення непідконтрольних террирорій у склад України. Пургін заважав цьому.

«Пушилин на дневной сессии должен был в разделе «разное» сказать о вхождении «ДНР» в широкую автономию в составе Украины. Депутатов обзванивали и говорили, что сессию собирает Захарченко, но по факту собирал Пушилин. Под страхом физического уничтожения заставили вступить в инициативную группу по отставке Пургина. Депутатам сказали, что отставка Пургина – это прямое указание Кремля», – зазначив пропутінський політичний блогер Едуард Лімонов.

Донецький журналіст Денис Казанський постійно стежить за тим, чим живуть сепаратисти. Він підтверджує, що Пургін заважав Мінським домовленностям.

«Це просто епізод боротьби в середовищі самих сепаратистів. Є дві версії. Одна з них упирається в те, що Пургін був прибічником приєднання «ДНР» до Росії, йому дуже не подобалися рухи, пов’язані з Мінськими домовленостями. Він був один із тих, хто активно наполягав на проведенні референдуму щодо приєднання «ДНР» до Росії», – говорить Казанський.

Нинішні події в окупованих терористами районах Донбасу показують, що російське керівництво готове погодитися на мирний план.

Таку думку висловив російський історик, професор Валерій Соловей: «В августе я несколько раз писал: никакого наступления в Донбассе не будет. Наоборот, в сентябре Россия нехотя и со скрипом начнет выполнять Минск-2, включая вывод войск и передачу границ».

Про повернення Україною конролю над кордоном заговорили і в терористичній «ЛНР».

«Я не думаю, что восстановление контроля над государственной границей со стороны Украины как-то повлияет на нашу безопасность», – заявив представник «ЛНР» на Мінських переговорах Владислав Дейнего.

Російські центральні ЗМІ про це говорять відкрито: «Победила партия Мира». Про виконання Мінських угод раптом заявив і ватажок терористів Захарченко.

«Разумной альтернативы политическому решению конфликта в рамках Минских переговоров нет. Все другие варианты неизбежно ведут к бессмысленным смертям, разрушениям, экономическому коллапсу», – сказав Захарченко.

Єдиний момент – за яких умов відбудеться злиття апендиксів під назвою «ДНР» і «ЛНР» з Україною. Російські ЗМІ та терористи пишуть, що терористичні республіки поступово передадуть під контроль Рінату Ахметову

«Я посилаюся на ті ж джерела сепаратистів, на того ж Рожина, Лімонова і на інші авторитетні пабліки. Усі вони говорять про одне і те ж – усі вони визнають вирішальну роль Ахметова в контролі над «ДНР» нині», – наголошує журналіст Денис Казанський. Хоча прес-служба Ахметова усе спростувала.

Єдине поки, що можна стверджувати, – Росія під впливом санкцій нарешті дала команду бойовикам виконувати Мінські домовленості й прибирає людей, які заважають цьому.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*