Перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе провів виїзний прийом у селі Крюківщина

У селі Крюківщина Києво-Святошинського району відбулась виїзна зустріч першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лева Парцхаладзе з місцевою громадою.

На зустрічі було обговорено ряд важливих питань, що стосуються житлово-комунальних проблем села, медицини, облаштування дитячих садків, ігрових та спортивних майданчиків для дітей.

«Дуже багато питань, з якими місцеві жителі звертаються до нас, стосуються ситуацій, коли існуючі проблеми населених пунктів зовсім не розглядалися раніше. Тому вирішення таких питань потребує більшого часу і зусиль. Переконаний, що місцеві громади області продовжать настільки ж активно брати участь у обговоренні  проблем свого населеного пункту, а нам вдасться оперативно розібратися з кожною ситуацією», – наголосив перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе.

Крім того, на зустрічі було піднято питання сміттєвого полігону, очищення та оренди озер, а також багатоповерхового будівництва у приватному секторі.

По закінченню прийому разом з представниками місцевої і районної влади та активістами перший заступник виїхав на кожну з проблемних точок. Так, на місці було прийнято декілька рішень: у ситуації з полігоном – створити робочу групу, перше засідання якої буде виїзним та відбудеться у Крюківщині, у ситуації з будівництвом багатоповерхових будинків – розпочати роботу спеціальної комісії вже наступного тижня, вона розгляне всі наявні документи та заслухає обидві сторони конфлікту. Усі питання, озвучені на виїзному засіданні, були прийняті на контроль адміністрацією.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*