Підприємці Хмельниччини винні державі 130 мільйонів гривень

Працівники фіскальної служби викрили схеми ухилення від податків.

Підрозділи податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби Хмельниччини з початку 2015 року провели 292 документальних перевірки суб’єктів господарювання з метою виявлення схем ухилення від оподаткування та мінімізації податкових зобов’язань.

За результатами перевірки фіскальна служба області донарахувала податкових зобов’язань на суму 126,9 мільйона гривень. Торік у цей же період податкові аудитори донарахували суб’єктам господарювання 77,7 мільйона гривень.

Як зазначила начальник управління податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Хмельницькій області Наталія Гриневич, при скороченні кількості перевірок сума донарахування податкових зобов’язань збільшилась майже вдвічі.

“Нашим пріоритетним напрямком роботи і надалі залишатиметься забезпечення повноти та своєчасності надходжень податків та платежів до бюджетів усіх рівнів, створення умов для добровільного виконання платниками податків вимог податкового законодавства, а також співпраця у цьому напрямку з органами державної влади та місцевого самоврядування”, – цитує начальника управління прес-служба відомства.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*