"Поліцаї" ДНР відкрито полюють на людей з грошима

За даними, які надходять з окупованої бойовиками Горлівки, «співробітники ДАІ і карного розшуку поліції ДНР» відкрили новий напрямок діяльності – «Їдемо на полювання».

Про нові тенденції написав у Facebook начальник ГУМВС в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

“Щодня в «комендатуру міста» доставляються декілька осіб з числа колишніх впливових горловчан, в тому числі колишні керівні працівники в органах влади та місцеві підприємці. Одним слово – відносно заможні жителі міста стають« жертвами полювання ».

«Наряди поліцаїв» проводять рейди в місцях масового скупчення людей, де можна оцінити купівельну спроможність. Це ринок і залишилися торгові центри, в тому числі захоплені бойовиками магазини “АТБ”, перейменовані в «Імпульс». Там, обчислюючи місцевих жителів середнього достатку по їх покупкам і зовнішньому вигляду, вони «затримують» горлівчан. З «комендатури» «затримані» виходять в обмін на певну суму грошей, привезену родичами або близькими.

Мета «полювання» – пошук коштів на потреби молодої бандитської республіки, в тому числі і на виплату зарплати поліціям бойовиків “, – написав Аброськін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*