"Правий Сектор" образився на владу

На офіційному сайті “Правого Сектора” з’явилась стаття обурення:

 

Як тримати ДАП – герої, тримати Піски – герої, а як тільки на Банковій чергове сезонне загострення, то її спікери у всі голоси співають про “незаконне формування”.

Така позиція АП настільки зручна, настільки і лицемірна.

ДУК – це не просто підрозділ чи клуб любителів пригод. Це організований добровольчій РУХ, який має свою структуру та досвід бойових дій у найгарячіших точках фронту. Саме ДУК вже зараз можна розглядати, як прототип загальнонаціональної системи оборони.

Про що йде мова. В Естонії, досвід якої люблять згадувати наші реформатори, вже давно успішно функціонує добровольче збройне формування “Союз оборони Естонії” (Кайтсейліт). Нині в його рядах перебуває близько 20 тисяч бійців, що приблизно в 4-5 разів перевищує чисельність Збройних сил Естонії. Вони проводять навчання, формують загони територіальної оборони, займаються військової-патріотичним вихованням. Зарплатню отримують лише постійно перебуваючі в Кайтсейліті військовослужбовці, усі інші – беруть участь на волонтерських засадах.

Що цікаво, офіцерський та старшинський склад має право зберігати зброю вдома. Взагалі ж зброя Кайтсейліту зберігається на спеціальних пунктах збору. Усе це абсолютно легально і закріплено на законодавчому рівні.

Система працює ефективно і в разі необхідності дозволяє за лічені години зібрати і озброїти добровольців. Збройні сили Естонії не конкурують з Кайтсейлітом, а навпаки проводять спільні навчання та мають спільні плани. Держава вбачає у добровольцях не загрозу перевороту, а опору та військовий резерв у разі зовнішньої агресії.

Ми чудово розуміємо, що з таким сусідом як РФ, Україні конче необхідна потужна загальнонаціональна система оборони. І її не потрібно створювати з нуля, а можна будувати на базі ДУКу.

Високий моральний і бойовий дух, продуманість військових операцій та підготовку особового складу якого відмічають навіть у ЗСУ. Для цього лише варто підготувати відповідну законодавчу базу.

Ми дуже сподіваємося, що українська влада не стане цьому перешкоджати, адже головна наразі мета ДУК «Правий сектор» – це сильна і обороноздатна Україна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*