Правий Сектор заявив, що не причетний до вбивства співробітника СБУ

У зв’язку з нагнітанням ситуації щодо нещодавнього вбивства співробітника Служби Безпеки України та поданням у ЗМІ неправдивої інформації щодо причетність до цього випадку членів ПС, заявляємо, що Андрій Денисенко не є членом Військово-політичного руху «Правий сектор».

А.Денисенко перебував у структурах «Правого сектора» до вересня 2014 року. У зв’язку з відмінними поглядами на політичні процеси, а також інші розбіжності Денисенко припинив членство в рядах «Правого сектора». На парламентські вибори у жовтні 2014 року він балотувався як член Блоку Петра Порошенка.

На нинішній момент А.Денисенко не має жодного відношення ні до партії «Правий сектор», ні до Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Також повторюємо інформацію щодо підозрюваного у вчиненні злочинів та вбивстві офіцера Служби Безпеки України Дениса Гордєєва та інших осіб, котрі брали участь в зазначених подіях, або були затримані по результатам оперативно-розшукових заходів і які, можливо, представлялися як члени політичної партії чи громадської організації «Правий сектор» або Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Ці люди не мають відношення до будь-яких структур Військово-політичного руху «Правий сектор».

Охоронна структура «Січ» та ГО «Правозахисна Група «Січ» теж не мають ніякого відношення до Військово-політичного руху «Правий сектор».

Провідник Військово-політичного руху «Правий сектор» Дмитро Ярош

Командир Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький

Заступник Провідника Військово-політичного руху «Правий сектор» з громадсько-політичної роботи Андрій Тарасенко

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*