Правопорядок на виборах у Чернігові забезпечить спецгрупа МВС

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Співробітники слідчо-оперативної групи будуть забезпечені силовою підтримкою. Основною метою групи буде припинення правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом. Глава МВС також закликав кандидатів у народні депутати діяти виключно в правовому полі.
За словами Арсена Авакова, вже зараз МВС має інформацію про підготовку ряду порушень виборчого процесу, зокрема – прибуття до Чернігова «спортсменів-«туристів», організації так званих «каруселей», бійок тощо.
З урахуванням ситуації в Чернігівській області, главою МВС було прийнято рішення з випередженням відреагувати на вищевказану інформацію.
«У понеділок направляю спеціальну слідчо-оперативну групу МВС, з функцією забезпечення законності під час виборчого процесу. З силовою підтримкою. Незаконна агітація, підкуп, порушення в ході голосування – ключова мета групи, яка починає працювати», – підкреслив Арсен Аваков.
Він також закликав народних депутатів, кандидатів у нардепи, моніторингові та громадські організації, спільно з МВС забезпечити виборчий процес на 205-му окрузі без порушень законодавства.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*