Прем'єр Італії: Україні необхідні реформи, що гарантують автономію всім її територіям

В Україні необхідно провести реформи, що гарантують автономію всіх територій цієї країни. Про це заявив прем’єр-міністр Італії Маттео Ренц.

Необхідно поважати суверенітет України, повернутися до повного контролю кордонів. Одночасно необхідно провести реформи, щоб гарантувати автономію всіх територій України“, – сказав він.
За словами Ренці, у Італії є досвід надання автономії регіонам країни. “З цієї точки зору у Італії є зразок, бо якраз на нашій землі є невеликий регіон, який називається Альто-Адідже. Він володіє спеціальним, особливим об’ємом автономії“, – додав італійський прем’єр.

Говорячи про вирішення конфлікту в Україні, він підкреслив, що “не існує альтернативи миру і діалогу“, і необхідно “працювати кожен день для того, щоб передумови і обіцянки Мінська стали реальністю”.
Після мінських угод я дивлюся на речі набагато більш оптимістично, після того, як в Мінську була знайдена значна точка дотику – в тому числі і завдяки роботі не тільки президента (Росії Володимира) Путіна і президента (України Петра) Порошенка, але також і президента (Франції Франсуа) Олланда і канцлера (ФРН Ангели) Меркель “, – підкреслив Ренці. “Був зроблений крок вперед. Я сподіваюся, що ми зможемо продовжувати працювати разом“, – додав він.
Прем’єр повторив, що єдиний спосіб подолати проблеми – “це поважати всіх, всіх разом, не тільки ті угоди, які ЄС разом з Росією і Україною створює з енергетичних питань. Але насамперед мінські угоди“, – уклав Ренці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*