"Прогресивні" економічні нововведення в "ЛНР": їжа – за працю

У голодуючих жителів “ЛНР” від введення “мультивалютної системи” з паралельним ходінням гривні, рубля, долара і євро їжа так і не з’явилася, але з’явилася надія на новий пілотний проект – “їжа за працю”. Такі новини “Новоросії”.

Як повідомляє Joinfo.ua, про старт нового проекту для працездатної зголоднілого населення так званої «Донецької народної республіки» зі схемою оплати «їжа за роботу» повідомив мер-сепаратист Микола Моргунов.

«Ми з Олександром Миколайовичем Дроботом (керівником Центру управління відновленням” ЛНР “. – Ред.) Обговорювали це питання і сьогодні розробили новий пілотний проект», – розповів він журналістам.

Моргунов поскаржився, що в «ЛНР» забули «про тих людей, які можуть тримати в руках не тільки зброю, а й лопату, сокиру і так далі», в той час як певні верстви населення вже давно отримують від влади гуманітарну допомогу.

Він підкреслив, що «з’явилася категорія людей, які готові заробити, але не можуть це зробити» оскільки «промисловість, на жаль, працювати не почала … не працює приватна шахта” Флагман “, не працюють шахти” Вергелівська “,” Ломоватська “, збагачувальна фабрика, інші підприємства ».

«Ми розробили новий” пілотний проект “і через центр зайнятості організуємо громадські роботи. Але це не оплачувані, як колись, роботи: за цю працю люди отримуватимуть пайки з тієї гуманітарної допомоги, яку ми одержали завдяки республіці, яку привезли з Російської Федерації », – пояснив суть проекту мер-сепаратист.

Він уточнив, що норма «їжі за працю» буде розроблена додатково і похвалився, що людям ця ідея сподобалася.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*