Путін готується до Світової війни

Немає жодних ознак того, що президент РФ Володимир Путін збирається згортати військову кампанію в Україні. У Росії все готово для нової атаки на Донбасі.

Таку думку в інтерв’ю Українській правді висловив російський незалежний військовий оглядач Павло Фельгенгауер, повідомляють Патріоти України. “Пройшла велика ротація кадрів. Війська зараз – в найвищій стадії бойової готовності. Але починати серйозну кампанію, не маючи резервів, жоден російський начальник ніколи не буде з власної волі. Треба мати підготовлені резерви, досить серйозні – 100-150 тисяч підготовлених осіб, які можуть досить швидко висунутися на полі бою. Тим більше, якщо воно почне поширюватися, не знаю куди, на Прибалтику, Калінінград, хрін його знає “, – сказав він.

На думку експерта, липень і серпень – це оптимальний час для військової кампанії у східній Україні. “Якщо подивитися історію питання, як воювали в тих же краях в 1941-1943 роках, то там воюють або влітку, коли бруд засихає, або взимку, коли вона замерзає”, – повідомив Фельгенгауер. У Росії давно готували військову кампанію проти України, вважає він, але планували почати її в 2025-2030 роках.

“Вони дійсно готуються до Світової війни, тому розглядають конфлікт в Україні, як частину світового зіткнення. Правда, готувалися до іншого терміну – до війни на рубежі 2025-2030 років. А зараз все вийшло дуже невчасно. З цим теж вони всі згодні, що не вчасно. Але в цьому винні, на їхню думку, звичайно, американці, які навмисне влаштували в Україні Майдан, щоб зірвати російські плани переозброєння. Готувалися до 2025 року, але Україну віддавати не можна вже зараз. Якщо хотіли б провести Ялту-2 і розділити сфери впливу в Європі, то вони мріють, щоб Україна “була наша за будь-яких умов”. В крайньому випадку, віддати Заходу крайню західну частину країни”, – заявив оглядач. Одним з факторів, що впливає на військову активність Росії, на думку Фельгенгауера, стала внутрішня ситуація в країні. Якщо ослабне військова напруга, на перший план вийдуть соціальні та економічні проблеми.

“У Путіна зараз немає грошей для роздачі спраглим. Немає вже індексації військовим у зв’язку з інфляцією, немає компенсацій держслужбовцям. Тепер кажуть, щоб пенсіонерам не робити індексацію по інфляції. Складна ситуація. Можливі серйозні внутрішні заворушення в наступному році. І це підштовхує до того, щоб щось робити і виконати спільну стратегічну мету, так чи інакше викликати політичну кризу в Києві, викликати зміну режиму, і одночасно підтримувати високу мобілізованість російського суспільства”, – сказав він.
Джерело: http://patrioty.org.ua/amerikanskiy-ekspert-u-rosiyi-vse-gotovo-dlya-novoyi-ataki/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*