Путін нав’язав Заходу переконання, що воювати з Росією марно

Російський Президент Володимир Путін зумів нав’язати Заходу міф про те, що марно воювати з Росією, і цим пояснюється небажання Заходу надати Україні зброю. Таку думку висловив директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський, — передає новинна служба УНІАН.

«Неготовність Заходу надати Україні реальну допомогу зумовлена тим, що завдяки хвилі військових навчань упродовж минулого року біля кордону з Україною Путіну вдалося провести дезінформаційну кампанію. Йому вдалося вкласти в голови і наших, і західних політиків, що з Росією воювати марно. І тепер все впирається у переконання, що постачання Україні зброї ще більше збурить ситуацію, яку неможливо вирішити воєнним шляхом», — зазначив пан Сунгуровський.

Разом з тим експерт зауважив, що політики зовсім не беруть до уваги, що «такої сили у Путіна немає, що цифри про масштабні навчання Збройних сил РФ — це блеф, оскільки російська транспортна інфраструктура просто не здатна пропустити таку кількість зброї та особового складу. Не може йти мова про 100 — 200 тис. вояків».

Також пан Сунгуровський зазначив, що насправді сучасна оборонна зброя не лише підвищує ціну для наступаючої сторони, а й зменшує ціну для країни-жертви, зокрема стосовно втрат серед цивільних.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*