Путін підшукав собі заміну

Зараз головний кандидат – Сергій Іванов, голова адміністрації президента, який активно “лізе в усі дірки”. Така страховка – не рядова подія, враховуючи можливе закінчення чергового президентського терміну Путіна лише в 2018 році. Про це в інтерв’ю Обозревателю розповів колишній радник Путіна, президент Інституту економічного аналізу, старший науковий співробітник американського Інституту Катона Андрій Ілларіонов. Новину передають Патріоти України. Вже починаючи з березня всі кремлівські ЗМІ активно просувають главу адміністрації президента Росії Сергія Іванова.

Навіть на сайті президента з’явився розділ, присвячений адміністрації – випадок кричущий у світовій практиці, упевнений експерт. “Враховуючи те, що черговий термін Путіна в кріслі президента закінчується лише в 2018 році, таке рішення показує те, що він готує страховку на випадок непередбачених обставин. І робить все можливе, щоб перехід до його наступника стався максимально гладко, уникнувши “вакууму влади”. Путін побоюється ситуації, яка виникла в Україні після втечі Януковича”, – розповів Андрій Ілларіонов.

Також колишній радник президента РФ упевнений, що можливість “палацового перевороту” в Росії можлива лише за згодою самого Путіна і цілком можливо, що він вже відбувається. “Палацовий переворот можливий лише якщо він буде санкціонований самим Путіним. Навіть передача влади Іванову – це вже “переворот”, з порушенням всіх формальних вимог”, – вважає експерт.

 

Джерело: http://patrioty.org.ua/putin-boyitsya-povtoriti-dolyu-povalenih-diktatoriv-i-vzhe-pidshukav-sobi-zaminu/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*