Путін стимулює Януковича – політолог

Президент Росії Володимир Путін підштовхує екс-президента України Віктора Януковича до публічності. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Ярослав Чорнозуб.

“Ситуацію із Віктором Федоровичем повністю контролює Путін. Сьогодні хоче його легалізувати. Янукович лежав, як стара, забута та нікому не потрібна книжка, та чекав на свій зірковий час. Розуміючи, що не все так добре в Україні, зокрема із рейтингами провідних політиків, чому ж не запустити цю фігуру в публічну площину? Путін стимулює Януковича, щоб той показував, що він є досяжним та відкритим”, – зазначив він.

За словами експерта, Путін хоче вибудувати нову інформаційну політику в Україні. “Він розуміє, що попередня зазнала краху. Протидія української сторони знівелювала всі процеси, які відбуваються на таких каналах, як “Лайф Ньюз”. Інформаційні атаки стали слабшими. Тому хоче нову іграшку – судовий процес над Януковичем”, – наголосив Чорнозуб.

“Українська судова система є дірявою та потребує повного демонтажу. Але є процедура, за якою треба йти. Будуть суди. Можлива апеляція. Підозрюваний сидітиме не за ґратами, а у якомусь кріслі у спокійному місці та буде розказувати те, що йому накажуть ляльоководи. Це абсурд, бо є дозволом грати Путіну на нашій території”, – додав політолог.

Нагадаємо, генпрокурор Віктор Шокін заявив, що вчора колишнього президента Віктора Януковича почали заочно судити. Адвокати підозрюваного заявили, що той хоче давати свідчення в режимі відеоконференції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*