Путін знову зник?

Президент Російської Федерації Володимир Путін знову зник з публічного поля російської політики в період з 20 по 25 липня 2015 року.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Росіянин Володимир Голишев вирішив заглянути на офіційний сайт президента Російської Федерації і з’ясував, що в період з 20 по 25 серпня 2015 року він повністю зник з поля публічної видимості.

«Заглянув на путінський сайт — так і є: чергова «дірка». З 20-го по 25-е Путін знову зникав. Тільки сьогодні з’явився на авіасалоні МАКС у Жуковському», — повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Володимир Голишев.

«Причому, 22 серпня він «прогуляв» державне свято — День Прапора. І біржові потрясіння ніяк не прокоментував. Де-факто функції глави держави виконує Медведєв. А зникнення Путіна вже ніхто не помічає. Все йде за планом?», — наприкінці свого повідомлення задає риторичне запитання Володимир Голишев.

Нагадаємо читачам «Преси України», що агресивна телевізійна антиукраїнська пропаганда, яка ллється з екранів російських федеральних телеканалів, вже доводить в прямому сенсі до сказу і якогось хворобливого отупіння жителів Російської Федерації.

Пропонуємо читачам «Преси України» доволі дивне відео з Російської Федерації, де молодий хлопець у «патріотичному» припадку після перегляду путінського телебачення робить вельми дивні речі зі словами «За Русь!»

У коментарі під цим відео висловлюються різні думки про мотиви такого дивного як для нормальної людини поведінки цього молодого хлопця:

«Може хлопчик хотів їхати рятувати «рускій мір», а мами не пустила і закрила в кімнаті дочки?», — риторично запитує один користувач інтернету.

«Чіткий тролінг, уособлює половину росіян», — не погоджується інший коментатор.

«Ви думаєте це прикол чи тролінг? Зовсім НІ! Це російський патріот. Ви думаєте Україна воює з російськими найманцями, які прийшли в Україну заради грошей? Зовсім ні! Україна воює з психічно хворими людьми з РФ і частини України!!!», — вважає третій коментатор.

У будь-якому випадку кожен з читачів «Преси України» повинен зробити виключно свій висновок.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*