Родина вбитого біля «Токіо» незадоволена вироком суду

Ще одну крапку у скандальній справі поставив Апеляційний суд Хмельницької області, винісши вирок щодо групи людей, які до смерті побили молодого батька ще у 2010 році.

В понеділок, 20 липня, Апеляційний суд Хмельницької області виніс вирок по справі вбивства 30-річного Вадима Галузинського, яке сталося 25 липня 2010 року. Тоді у нічному клубі загиблий святкував з друзями народження другої дитини. Вранці мав йти до доньки і дружини до пологового. Згідно висновків судмедекспертів, причиною смерті стала важка черепно-мозкова травма. На обличчі чоловіка було близько двадцяти синців.

Протягом п’яти років Ігор Галузінський бореться за те, щоб винні у вбивстві його брата понесли справедливе покарання. Для того, щоб добитися більш суворішого вироку він неодноразово організовував акції протесту. Попередні рішення суду не влаштовували обидві сторони і вони подавали апеляції.

Згідно попереднього рішення суду дев’ятеро з учасників вбивства отримали від двох з половиною років, до дев’яти років і шість місяців. Та після розгляду апеляційної скарги, суд залишив під вартою лише двох учасників – Загоруйка, якому суд першої інстанції присудив дев’ять років позбавлення волі та Люховця, який «отримав» – дев’ять років і шість місяців.
– Вісім чоловік засудили на термін від восьми років і трьох місяців до восьми років і шести місяців. Це краще, ніж попереднє рішення, коли кожному учаснику присудили різні терміни. Зараз усіх визнали винними в нанесенні тяжких тілесних, що спричинили смерть. Але я все рівно не задоволений, – розповів брат загиблого Ігор Галузінський.

Джерело: Хмельницький Life

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*