Росія хоче контролювати принаймні Донецьку і Луганську області

Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський у коментарі виданню «Фокус» поділився своїми міркуваннями з приводу ймовірних напрямів нового наступу сепаратистів на Донбасі.

Зараз бойовики і російські війська концентруються на трьох напрямах: луганському, донецькому і маріупольському. Вони можуть ударити у всіх трьох, аби розосередити українські сили, але для масштабного наступу виберуть один напрям.

Не можу сказати, коли це станеться. Але мета Росії зрозуміла: їй потрібно розширити свій вплив принаймні до кордонів Луганської і Донецької областей, а якщо вдасться, то і на сусідні області. Росія прагнутиме поставити Україну в таке становище, щоб вона добровільно погодилася забезпечити коридор до Криму. Тому що пробити його відносно неважко, але складніше втримати.

Підготовка до наступу супроводжуватиметься диверсійною роботою в українському тилу, вона вже ведеться. Протидіяти цим планам можна лише консолідацією генералітету. Генеральному штабу потрібно готуватися до великої війни.

Ваша реакція на матеріал

Залишити коментар

Your email address will not be published.


*